Víkendové zápasy mládeže + hodnotenia trénerov

III. liga ZSfZ – dorast

MFK Nová Dubnica U19 – ŠKF Sereď U19 1:4 (0:1)

Góly ŠKF: Brodanský, Prešnajder, Lipovský, Habdák

Hodnotenie trénera U19 R. Blaška:
Ťažký terén spôsobil nie oku lahodiaci futbal. Bojovným výkonom sme si vypracovali viac príležitostí, z ktorých sme 4 premenili na góly. Bolo to zaslúžené víťazstvo, potvrdili to aj domáci diváci.

MFK Nová Dubnica U17 – ŠKF Sereď U17 1:2 (1:1)

Góly ŠKF: L. Hipp, Sklenár

Hodnotenie trénera U17 P. Bohunického:
Po dvoch odložených kolách jarnej časti sme odohrali prvý majstrovský zápas, na ktorý sa chalani veľmi tešili. Od začiatku zápasu sme boli aktívni, dostali domácich pod tlak, vytvorili si niekoľko gólových príležitostí a aspoň jednu už v 10. minúte premenili a ujali sa vedenia Lukášom Hippom. Neskôr, po našej obrannej chybe sa súperovi podarilo vyrovnať. Po tomto zbytočnom góle domáci začali ožívať, dostali sa do niekoľkých šancí, ktoré ale nepremenili. Naša útočná aktivita ďalej pokračovala, vďaka ktorej sme v závere zápasu strelili víťazný gól Patrikom Sklenárom. Na ťažkom a nerovnom teréne naša hra nebola síce najlepšia, ale chalani podali bojovný, obetavý výkon a zaslúžene vyhrali.

II. liga ZSfZ – žiaci

ČFK Nitra U15 – ŠKF Sereď U15 0:1 (0:1)

Gól ŠKF: Beňuš

Hodnotenie trénera U15 R. Scherhaufera:
Úroveň zápasu výrazne ovplyvnila kvalita hracej plochy, ktorá znemožňovala viacčlánkové kombinácie a plynulosť herných činností. Náš aktívny štart do zápasu ale vyvrcholil gólom po peknej krídelnej akcií s centrom Forra a hlavičke Beňuša. Chvíľu na to, po jasnom faule po prieniku Gavalca v pokutovom území rozhodca neodpískal penaltu v náš prospech, čo výrazne dvihlo vlnu emócií, v ktorej sa niesol celý zvyšok zápasu. Súper po prestávke ožil, ale ich herný prejav, ktorý sa zakladal na nakopávaní lôpt im úspech nepriniesol a výsledok sme si ustrážili. Veľmi cenné a dôležité víťazstvo.

ČFK Nitra U13 – ŠKF Sereď U13 1:1 (0:0)

Gól ŠKF: Hodúr

Hodnotenie trénera U13 T. Lachkého:
Do zapasu sme išli s cieľom uhrať čo najlepší výsledok. Chlapci boli plní odhodlania, na ťažkom teréne sa nám darilo držať súpera na dištanc. Hra sa odvíjala prevažne medzi 16-tkami. Súper otvoril skóre krásnym gólom z priameho kopu, avšak po zbytočnom faule. Vyrovnávajúci gól prišiel obratom, rovnako po utešenej strele Hodúra spoza 16-tky. Škoda, že chvíľu na to v hernej situácií 2 na 2, volil Hodúr namiesto individuálneho prieniku prihrávku do ofsajdu. Dnes bolo z chalanov cítiť odhodlanie a túžba dosiahnuť čo najlepší výsledok za čo ich treba pochváliť. Remíza je z môjho pohľadu zaslúžený výsledok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *