Víkendové výsledky mládeže (21. – 22. 4. 2018)

III. liga ZsFZ dorast

Duslo Šaľa U19 – ŠKF Sereď U19  0:0

Zostava ŠKF: Nagy – Habdák, Bohunický, Brodanský, J. Hipp, Prešnajder (C), D. Hipp, Pilo, Henček, Lipovský, Zuzkovič

Hodnotenie trénera R. Blaška: Pri ideálnych poveternostných podmienkach, po celkovom veľmi slabom hernom výkone sme utržili remízu v derby 0:0. Chýbali všetky vlastnosti víťazov….

Duslo Šaľa U17 – ŠKF Sereď U17  2:2 (0:1)

Góly ŠKF: 4. L. Hipp (11m), 68. Sklenár

Zostava ŠKF: Šípoš – L. Terneny, Szabo, Tkáč, Švehla, Sklenár, T. Toráč, Hudcovič, Králik (C), S. Jánošík, L. Hipp (Horváth)

Hodnotenie trénera P. Bohunického: Od začiatku zápasu sa hral obojstranne útočný futbal. Naša aktivita sa prejavila vedúcim gólom už v 4. minúte, keď nariadenú 11-ku bezpečne premenil Lukáš Hipp. Neskôr boli domáci blízko k vyrovnaniu, no prísne odpískaný pokutový kop Lukáš Šípoš skvele chytil. Po zmene strán sme si vytvorili viacej gólových príležitostí ako domáci, no využili len jednu, keď krížnou strelou zvýšil naše vedenie Patrik Sklenár. Bohužiaľ ani v tomto zápase sme si víťazstvo neustrážili. Našou nekoncentrovanosťou, nedôsledným bránením, slabým držaním lopty, sme v závere stretnutia súperovi dovolili vyrovnať.

Dorastenci sa najbližšie predstavia v sobotu 28.4. o 10:00 resp. 12:30 na ihrisku ČFK Nitra (hrané v Dolných Krškanoch)

II. liga ZsFZ źiaci

ŠKF Sereď U15 – Spartak Myjava U15  3:1 (1:1)  hrané v stredu 18.4.

Góly ŠKF: 5. Turányi, 38. Franta, 55. Gavalec

Zostava ŠKF: Šípka (Višvarda) – Bakoš, Polák (C), Kušnír, Hodúr, Vencelík, Nagy (Hermanský), Beňuš (Dančo), Gavalec (Baláž), Turányi (Tomášek), Franta (Javor)

Hodnotenie trénera R. Scherhaufera: Po dobrom štarte, keď sme sa rýchlo ujali vedenia a mali chvílu na to ďalšiu tutovku, prišlo zaváhanie v obrane a namiesto 2:0 bolo 1:1. Inkasovaný gól po dlhej dobe nás zaskočil a do polčasu sme sa nevedeli dostať do hry. Opäť raz pomohol polčasový dohovor, ktorý chlapcov prebral z letargie. Druhý polčas sme rýchlo strelili gól a neskôr z ideálneho brejku pridali ďalší. Tento zápas bol pre nás veľmi náročný a poučný.

ŠKF Sereď U13 – Spartak Myjava U13  0:4 (0:0)

Zostava ŠKF: Slezák, T. Ollé – Holbík, Krajčovič, Toncr, Očenáš (C), Mitas, Galo, Velický, Kafka, Ladics, Dáni, Paldan, R. Ollé, Macho, Janega

OŠK Moravany U15 – ŠKF Sereď U15  0:1 (0:0)

Gól ŠKF: 48. Franta

Zostava ŠKF: Šípka – Franta, Polák (C), Kušnír, Delinčák, Vencelík, Šabík, Beňuš (Javor), Forro (Hermanský), Turányi (Bakoš), Gavalec (T. Chatrnúch)

Hodnotenie trénera R. Scherhaufera: Na súpera sme sa dôkladne takticky pripravili, eliminovali sme ich silné stránky a hru mali drvivú väčšinu času pod kontrolou. V zápase a hlavne po góle sme mali obrovské množstvo vyložených šancí, ktoré sme nedokázali premeniť a teda sme museli byť maximálne koncentrovaní až do konca. Som rád, že náročný program (6 dní – 3 zápasy) sme zvládli stopercentne a ostávame na čele tabuľky.

OŠK Moravany U13 – ŠKF Sereď U13  0:16 (0:8)

Góly ŠKF: Ladics 5, Hodúr, Toncr, R. Ollé všetci po 3, Janega, I. Toráč, Kafka

Zostava ŠKF: Slezák, T. Ollé – Holbík, Krajčovič, Toncr, Janega, I. Toráč, Očenáš (C), Kafka, Ladics, R. Ollé, Toncr, Galo, Gála, Velický, Mitas, Macho, Paldan

Hodnotenie asistenta R. Scherhaufera: Napriek tomu, že súper očividne nenastúpil v najsilnejšej zostave, ma teší prístup chlapcov. Hrali celý zápas s veľkou chuťou a naplno, za čo boli odmenení výnimočným výsledkom.

Najbližšie sa naši žiaci predstavia v sobotu 28. 4. o 10:00, resp. 12:00 v domácom zápase proti Partizánskemu.

Súťaže ObFZ Galanta

Žiaci U15

Tomášikovo – ŠKF Sereď  2:6 (1:2)

Góly ŠKF: P. Chatrnúch 4, Javor, Nagy

Zostava ŠKF: Višvarda – T. Terneny, T. Chatrnúch (C), Hodúr, Hermanský, Dančo, Baláž, Nagy, Javor, P. Chatrnúch, Tomášek (Horník)

Hodnotenie trénera R. Scherhaufera: Na púpavovo-hlinenom ihrisku sme sa snažili o kombinačnú plynulú hru, čo sa nám väčšinu zápasu darilo. Odkopávané lopty súpera na jedného útočníka nám ale robili priveľa problémov a súper zaslúžene skóroval dvakrát. Obranná fáza celého mužstva bola pre mňa sklamaním.